| BadAxe a întrebat:

acesta intrebare este pentru fete, ce tip de baieti va plac, cei care se epileaza pe piept sau cei care nu?

8 răspunsuri:
| NnDWtf a răspuns:

Cei care se epileaza pe piept dar au jungla la oo.

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Hmmm... Baietii care se epileaza... Nici UNELE fete nu o fac. (chiar ar avea nevoie).

Răspuns utilizator avertizat
| Abbcdd a răspuns:

Yeti

| PuffyPuffulete a răspuns:

Mai sincera sa fiu pentru mine nu conteaza daca e epilat sau nu...dar nu ar strica din cand in cand, Adevarul e ca orice fata/baiat trebuie sa se mai epileze, mai ales fetele...

| LAriiscukka a răspuns:

Mie cel putin imi plac baieti care se epileaza si stiu sa se ingrijeasca sa de dea cu crema si sa arate bine oricand. si in plus de asta cum ar fi sa poate un tricou pe el si sa se vada fierel de par.uu :-&

| HueyFreeman a răspuns (pentru LAriiscukka):

Unghiile si sprancenele facute, epilat pe maini si pe picioare, asa-i?