| denis57612 a întrebat:

Hey, TPU!
Acum o luna si putin am fost intr-o excursie de cateva zile. Acolo am vazut o fata (cu care n-am avut curajul sa vorbes sau sa o invit la dans, dar de care m-am cam indragostit). Iddea este ca acum as vrea sa-i dau mesaj pe facebook sa vorbim insa tot nu prea am curaj. As invita-o undeva insa problema este ca ea sta la 60 de kilometri de mine...
Credeti ca o sa i se para ciudat sa i dau mesaj? Si daca ii dau, despre ce sa vorbim. Nu am nici cea mai mica idee. Voi ce ziceti? Aveti idei?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cu asa atitudine fata aia NU va da un scuipat pe tine, nu o zic cu rautate, ai avut ocazia dar ai fost bleg si ai ratat-o, din moment ce nici nu te stie 0 sanse sa iti raspunda la mesaj pe facebook. fetele vor baieti indrazneti nu fricosi

| LoveSleep a răspuns:

Nu-i da mesaj.
Trebuia să vorbești cu ea, s-o inviți la dans acolo. Dacă o să-i dai mesaj o să fii doar un ciudat de la 60 de km care a văzut-o o singura data și s-a îndrăgostit. O să o sperii și amuzi în același timp.

| Doub a răspuns:

Doar dă-i mesaj, dacă e să vă potriviţi, o să vorbiţi o groază despre cele mai tâmpite subiecte.

| denis57612 explică (pentru Doub):

Da dar...inceputul e mai greu. si nu prea stiu ce sa zic la inceput avand in vedere ca nu stiu nimic despre ea

| Doub a răspuns (pentru denis57612):

"Hei, tocmai am realizat că nu te-am invitat la dans. Ce faci?", idk, ceva de genul. Hai, curaj că nu te mănâncă. laughing

| Lem0neL a răspuns:

Frate trebuie sa o inviti la dans..., acuma e cam tarziu, incearca si varianta cu mesaju... Nu stiu ce sa zic!
Succes!