| denis57612 a întrebat:

Hey, TPU!
Acum o luna si putin am fost intr-o excursie de cateva zile. Acolo am vazut o fata (cu care n-am avut curajul sa vorbes sau sa o invit la dans, dar de care m-am cam indragostit). Iddea este ca acum as vrea sa-i dau mesaj pe facebook sa vorbim insa tot nu prea am curaj. As invita-o undeva insa problema este ca ea sta la 60 de kilometri de mine...
Credeti ca o sa i se para ciudat sa i dau mesaj? Si daca ii dau, despre ce sa vorbim. Nu am nici cea mai mica idee. Aveti vreo idee? Multumesc mult

6 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Scrie-i odata! Vezi ce se intampla..si aia e.

| denis57612 explică (pentru Staind):

Si despre ce sa vorbesc?

| Staind a răspuns (pentru denis57612):

Despre razboiul din siria. Nu stiu

| Robert1999999 a răspuns:

Spune-i, ca o cunosti, ca v-ati intalnit in excursie, i-ao cu usurelul, si apoi spune-i ca o placi, si vezi ce se v-a intampla happy

| PlayersGonnaHate a răspuns:

Pai incearca sa vorbiti despre chestiile pe care le aveti in comun de exemplu nu stiu ce muzica ii place sau daca se uita la seriale chestii de genul

| laurenstyl a răspuns:

Nu cred ca e bine sa îi spui ca o placo pentru ca s-ar putea ca ea sa nu simtă la fel și tu sa te simți super nasol! Lasă draga ca fetele vin și pleca mai ai răbdare!