| iubitziiiiiiiiiiiiickaaaa a întrebat:

Cum imi pot imbunatatii viata sexuala alaturi de iubitul meu? sunt momente cand nu imi doresc sa facem dragoste nu ma pot relaxa desii il iubesc dar nu stiu

8 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Daca il iubeste ii poti spune ca nu te simti mereu bine si ca ti-ai dori sa faceti dragoste nu sex, e o diferenta enorma intrece cuvintele astea 2, unoeri baietii nu prea realizeaza dar noi fetele vrem ceva romantic, nu sex si atat.

| Azµre a răspuns (pentru raisa1993maria):

Nici voi nu știți ce vreți atâta timp cât nu aveți curajul să vorbiți cu partenerul...

| raisa1993maria a răspuns (pentru Azµre):

Imi pare rau, eu sunt intr-o relatie de 5 ani jumate, 20 de ani eu si 24 el. Orice ma deranjeaza ii spun, indiferent despre ce ar fi vorba si chiar s-a intamplat sa purtam o discutie pe tema asta SEX-DRAGOSTE. Dupa o anumita perioada de iti permiti sa vorbesti cu partenerul orice, noi cel putin asa suntem obisnuiti happy

| Azµre a răspuns (pentru raisa1993maria):

Era la mudul general ceea ce am zis nu cu referire la tine, sunt conștient că sunt femei, ca tine de exemplu care știu ceea ce vor de la o relație!
Dar după cum vezi tu pe acest site, majoritatea nici nu știu ce caută într-o relație, nici măcar termenul de relație nu îl cunosc.
Felicitările mele pentru voi amândoi, se pare că vârsta nu a contat, pentru că voi chiar ați știut ce ați vrut unul de la celălalt.

| raisa1993maria a răspuns (pentru Azµre):

Multumesc happy, da ai dreptate sunt fete/ femei care n-au nici o treaba cu relatiile adevarate, parca ar fi aeriene, eu cred ca fara comunicare, sinceritate si incredere nu are cum sa mearga o relatie prea mult timp.

| Azµre a răspuns (pentru raisa1993maria):

În sfârșit mai aud alt utilizator care îmi poate da dreptate când spun că o relație înseamnă :
Încredere
Sinceritate
Înțelegere
Respect

| neutrino a răspuns:

Este posibil ca tu sa ai unele probleme cauzate de o insuficienta experienta. Roaga un prieten, fara sa stie iubitul tau, sa-ti arate ce si unde gresesti tu. In acest fel, daca tu nu ai o problema medicala, sigur iti va creste apetitul sexual si te vei relaxa mult mai bine langa iubitul tau.

| Azµre a răspuns:

Vorbește cu el treburile astea... Ce vârste aveți?!