| FrunZaVerDe24 a întrebat:

Hey! Am 14 ani si imi place de un baiat de la mine de la scoala. Problema e ca el nu prea ma cunoaste pe mine. Adica doar ne salutam pe strada si atat.app. mai am si o prietena buna in clasa cu el...Ce sa fac?sad

3 răspunsuri:
| PamPamPaaaam a răspuns:

Pai incearca sa-ti vizitezi prietena in clasa ei, apoi sa-l bagi in seama si pe el...nu te sfii sa vorbesti cu el, nu o sa apara o minune daca tu nu faci nimic happy! Vorbeste-i!

| CaRmEn62 a răspuns:

Buna, ai putea sa te folosesti de situatie cu prietenawinking, daca e colega cu el, ar putea sa spuie ceva bun despre tine, sa-i faca niste semne despre tine, sau ai putea sa-i arati printr-un fel, ceva semne, cred ca o sa inteleaga, important e sa gasesti momentul portivit

| MarioaraLove a răspuns:

Buna si eu sunt intr-o situatie asemanatoare...lasa ca lucrurile sa mearga de la sine o sa vina el dupa tine.