| andelove a întrebat:

imi place de un coleg din clasa. ideea e ca este nou in clasa,s.a transferat in clasa mea anul acesta,eu stiam de el de vreo doi ani si el de mine cam de un an cand am vorbit o data pe facebook plus ca eram colegi de scoala. la inceputul scolii era ok vorbeam,ma suna,dupa am inceput sa ne tachinam,sa ne punem porecle mai apoi el sa ma enerveze in fiecare zi si eu sa il tratez cu indiferenta(desi il placeam mult),mereu ii vorbeam in sictir, nu il bagam in seama cand ma saluta.si venea el la mine,desi nu ma mai suna si incepea sa fie nesimtit. (de aici si atitudinea mea de aroganta,cum imi mai zicea el).eu faceam asta pentru ca era nesimtit si ca sa nu isi dea seama ca il plac, pentru ca el e genul ala "cuceritor", care crede ca poate avea orice fata iar eu genul de fata care nu se combina cu nimeni si foarte orgolioasa.mai nou, e colegul meu de banca. am vorbit pe un site de socializare connected2me si mi-a spus(nestiind cine sunt) ca ii place de o fata care este indiferenta cu el si ca toate fetele le combina dupa doua zile numai pe ea nu a reusit.(evident credeam ca eu sunt ) ulterior i.am spus ca si mie imi place de un baiat care ma tot tahcineaza si ca respectivul e din scoala, nu am spus ca e din clasa ca sa nu isi dea seama.a aflat ca eu eram fata cu care vorbise si am ajuns sa fim colegi de banca..intrebarea mea e ..ma place sau vrea doar sa se joace? (tocmai a inchiat o relatie de un an jumatate, acum 2 luni, subliniez el a terminat) nu situ ce sa cred, nu vreau sa fiu doar inca o fata pe lista lui.

Răspuns Câştigător
| Michiko a răspuns:

Inceraca... s-ar putea sa fii surprinsa cum se schimba lucrurile... mai ales ca l-ai tinut pe jar atat
bravo! te admir tongue

1 răspuns:
| MadRadiologist a răspuns:

Terminati cu listele si cu prostii de genu asta de multe ori din porcarii de genu asta se pot forma cupluri frumoase si de durata nu vad de ce nu ai incerca