| angeldevil_7103 a întrebat:

am cea mai ..nustiu jenanta problema eu am 13 ani si sunt mai timida de felul meu ...de cateva zile am fost intrebata daca vreau sa fiu cu un baiat(de el desigur) si nu am stiu ce sa zic.mi sa mai intamplat pur si simplu inghet si nu stiu ce sa zic voi ce sfaturi imi dati FUNDA SI VOTwinking

5 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Haide ca esti fata frumusica si desteapata si iti dai seama ca la 13 ani e prea devreme pentru o relatie cu un baiat, si el sigur o sa vrea si sex...deci fugi cat mai poti ca intr-o zi te prinde unu big grinbig grinbig grinTe pup. Funda!kiss

| delevadova a răspuns (pentru OnlineZ):

Auziti gata cu "esti prea mica daca ei ii place de el si viceversa de ce va bagati voi vedetiva de viata voastra

| OnlineZ a răspuns (pentru delevadova):

Cu siguranta si tu ai aceeasi varsta.E prea mica o invat de bine, nu ar fi frumos sa experimenteze chestia asta dupa acum, deoarece mai tarziu o s-o intinda totiwinking

| sspyddy a răspuns:

Inca esti mica pentru o relatie dar un prim pas ar fi sa vorbiti unu cu celalalt sa va cunoasteti mai bine, in sensul ca ai putea sa afli ce ii place si ce ii displace si chesti dinatea marunte si dupa aia totul va veni de la sine daca el te atrage big grin

| vioreltajkuna3 a răspuns:

Pai ..ascultati inima daca te atrage sau de exemplu trebuie sa stii cum ie el de ex :lenes, glumet, serios, ect. daca ie sincer daca chiar te iubeste depinde daca ie asa mai istet si vrea sa se dea i centru atentiei fi si tu mai smecher intreaba-l tot despre el fi mai curioasa incearca sa te apropri de el ca sa stisa poti sai dai un raspuns caci daca esti hotarata din prima si apoi el te inseala nu stii nimic despre el ai putea suferi mult sa stii asa ca fi mai smechere si iti recomand sati asculti inima si eee da. apropo conteaza si cum vrei tu sa fie poate iti plac mai mult sensibili sau puternci totusi ascultati inima bafta... happy