| stefddjgkjj a întrebat:

am chef sa mai fac o pagina de facebook, dar sincer, nu prea am idee de nume pentru ea, cine raspunde cel mai bine dau funda si daca vrea il bag admin la o alta pagina de-a mea cu 200 likes, ce ziceti? ma ajutati? DAU FUNDA! big grin scuzati categoria happy

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Hmm, ti-am vazut pagina.
Ai mai putea incerca una despre desene, graffiti.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La "Dragoste şi sex"?

Oare de ce s-au mai "inventat" acele CATEGORII de postări?

Postează la categoria potrivită.

| h3r a răspuns:

Buna.
De ce sa-ti faci alta? Cand tu ai deja una cu 200 like-uri si pe care, bineinteles, o poti imbunatatii.

Take care.

| stefddjgkjj explică (pentru h3r):

Sincer, mai am admini care se ocupa si vreau sa fac una pe o tema diferita happy

| h3r a răspuns (pentru stefddjgkjj):

Hmm, ti-am vazut pagina.
Ai mai putea incerca una despre desene, graffiti.

| TheBlackAng3l a răspuns:

La ce pagina e vb sa dai admin? ca m-as baga si eu