| JammyBrooks a întrebat:

Scuzati-mi categoria.
Ce face un admin la pagina de facebook, si ce test ar trebui sa treaca acesta/asta?

2 răspunsuri:
| CocoMexii a răspuns:

Nu cred ca il poti numi "un test" insa trebuie sa stii cum sa atragi "fanii " sau sa primesti multe like`uri. Trebuie sa postez poze, descrierile de la poze trebuie sa atraga lumea, adica sa fie interesante, sa postezi melodii poate sa faci concursuri... trebuie sa te implici e mai bine spus :) daca e posti sa iti creezi propria pagina si sa incepi sa postezi asa vei vedea daca e capabila :D Sper ca te-am ajutat :*
Like? E pagina mea :) sper sa iti placa
http://www.facebook.com/BabyIsNotJustYou

| Yusuke16 a răspuns:

Poi sa adauge aplicatii noi, sa o imbunatateasca sa ii aduca upgradeuri si cam atat.Nu trebuie sa treaca nici un test. Funda?big grin