| Stefiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Am fost cu un baiat 3 saptamani dar am hotarat amandoi sa ne despartim si sa ramenem prieteni.
Acum suntem foarte apropiati, stam mult impreuna, vorbim la telefon etc.
Eu inca mai tin la el si as face orice pentru el si sentimentu e reciproc.

Crede-ti ca el inca ma mai iubeste?

Răspuns Câştigător
| Nordic a răspuns:

Da. Și tu îl iubești, recunoaște. Să-ți spun ceva, o prietenie între o fată și un băiat nu va rămâne nici odată o simplă prietenie mai ales dacă cei doi își petec mult timp împreună. Mai devreme sau mai târziu cei doi se vor îndrăgosti unul de celălalt. El te place, tu îl placi. Asta e realitatea. Când te vei mai despărți de cineva, nu mai fiți de acord să rămâneți prieteni. Știm cu toții că asta o spunem doar așa să îndulcim durerea despărțirii. Poți să te împaci ănapoi cu el dacă simți asta. Ai grijă pe viitor.

5 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Tu trebuie sa simti asta, daca sentimentu e reciproc atunci ce asteptatibig grin bafta

| Aleqa a răspuns:

Normal, daca iti raspunde la telefon, daca sta cu tine, daca te respecta.

| DiazAndreea a răspuns:

Inca mai tine la tine, daca nu ar tine nu ati mai vorbi, nu ar fi tinut legatura cu tine

| Oaste a răspuns:

Sigur nu te mai iubeste. Fa-i un test de iubire. Du-te la el si dezbraca-l, pune-te in genunchi si fa-i o felatie. Spune-mi dupa ce ai facut asta, ce a spus in timpul actului. Funda?

| DeeDee01 a răspuns:

Daca 2 fosti iubiti sunt inca prieteni inseamna ca inca se iubesc, ori nu s-au iubit... si e chiar adevarat love struck