| Deeiiow a întrebat:

Buna!big grin! este un baiat de care imi place iar eu nu stiu daca si el simte keva pentru mine... cum sa fac ca sa aflu? plz raspundeti-mi! crying

Răspuns Câştigător
| Demetriavic a răspuns:

Popi cum sa zic... jucati-va adevar sau provocare si daca el alege adevar sau provocare : la adevar ii spui este adevarat ca iti place de mine? : la provocare daca cumva nu alege adevar ii spui te provoc sa imi spui daca iti place de mine... nu este asa de greu; p

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

1 fa-ti un id fals i intrebal daca ii place de cineva si intrebal cum arata fata aiabatting eyelashes
2 puneti o pr sa intrebe ce crede despre tine
3 vezi daca se uita l tine insistent iti zambeste sta langa tine incearca sa se bage cu tine in seama.

| mihaamihaa98 a răspuns:

Buna si eu am patit la fel dar mi frica sa-i spun pe fata sa nu ma refuze asa ca eu cred ca o sa-mi fac cu id fals si o sal intreb ce crede despre minehappy:*Sper ca te-am ajutat Funda plsz?:*happy:-0

| FeelLove a răspuns:

Ai putea sa rogi o prietena sa vorbeasca cu el sau sa il "traga de limba". Insa eu cred ca cel mai simplu ar fi sa vorbesti tu personal cu el, daca ai curaj.

| Deeiiow explică:

rolling on the floor)))))

| paty_1053 a răspuns:

Hei intrebarea asta ne-o punem toate dragahappy zii cuiva apropiat sa-l intrebe sau incearca sa socializezi cu el mai mult sa vezi cum se comporta SUCCES!