| Necunoscut123456789 a întrebat:

Am mai pus o asemenea intrebare dar nu am scris continutul detaliat.Din clasa a 6a a venit o fata noua in clasa si i-a placut de mine, atunci eu nu o placeam.In acest moment sunt in clasa a7a si imi place de ea.In clasa a 6a neam mai sarutat, neam tinut de mana.Am vorbit toasta vara cu ea pe facebook si cand am inceput scoala am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si ea mi-a spus da! Cand ajung acasa vorbesc cu ea pe facebook din nou si imi spune ca nu mai vrea sa fie cu mine.Eu zic ca cea mai buna prietena i-a spus ceva pentru ca prea deodata sa schimbat.Stiu sigur ca nu-i place de altcineva. Oare sai fi zis prietena ei foarte buna cv? Sau altceva s-a intamplat? Ce sa fac? Funda+vot!

1 răspuns:
| Darkangelcanfly a răspuns:

Salut, decat sa te gandesti cine a spus ce si cine a facut ce, mai bine te duci la fata de care iti place si discuti cu ea, o intrebi tot ce ai de aflat. Sper ca te.am ajutat. :*