| Anonymususer9998 a întrebat:

Am nevoie cat mai repede de un raspuns. La 12 ani am 70 de kg si 1, 70 m. As vrea sa ajung pe la 50 de kg in cat mai scurt timp. Eu nu prea pot face sport pt ca am un orar foarte incarcat. As vrea sa imi dati idei de regim(dar nu drastic) pt a scapa de cateva kg in maxim 3 zile.

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

La varsta ta e complet interzisa orice forma de dieta. Trebuie sa mananci echilibrat si sanatos.

Nu ai cum sa slabesti mai multe de cateva sute de grame (in cazul fericit) in 3 zile. E imposibil!

| nitulong42 a răspuns (pentru Oana92):

Si eu cand am avut 12 ani aveam 82 kilograme si in 4 luni am dat 20 jos:am mancat sanatos am facut sport mancam des si pe acasa nu prea dadeam laughing)

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Eu ma intreb ce urgenta atat de mare ai, la 12 ani... intelegeam daca aveai varsta la care trebuie sa dai un examen care cuprinde si o proba sportiva, sau printre cerintele pentru inscriere sa fie si un barem de greutate, dar la 12 ani nu cred ca e cazul. In trei zile nu ai cum sa dai jos cateva kilograme, poti slabi ceva daca nu mananci, clar, dar nu mult, maxim un kg. Si tu vrei un regim care sa nu fie drastic happy

| Apac a răspuns:

Eu am slăbit 5 kilograme in 2-3 luni, ieșind cu tovarăși afară și nemâncând nimic (aproape nimic, câte un covrig sa nu mor pe stradă); totuși, trebuie sa ai ceva sa te țină ocupat ( alcol, tutun, discuții cu prieteni, iarba-pentru ca chiar daca mănânci mai mult cand ești high, tot arzi toate caloriile ingerate, muzica etc.). Pe scurt, manaca mai puțin.

| Blaga_Ruben_1999 a răspuns:

Esti autist

| Blaga_Ruben_1999 a răspuns:

Esti autist din nou

| Cata123wdfg a răspuns:

Fac sex, dacă vrei facem amândoi