| RobertSkiller69 a întrebat:

as vrea sa va intreb cum sa fac patratele foarte usor fara sa slebesc drastic in timp scurt sau altceva.as vrea sa-mi da-ti niste idei cum sa fac "six packs" foarte repede cu un fel de "boost".Sa-mi dati niste sfaturi care le folosositi si nu vreau mituri de pe internet, sa-mi spuneti ce v-a ajutat foarte repede sa aveti acele "patratele". Rog seriozitate, fara glume.Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Pai patratele faci doar daca faci muult dar mult efort fizic sau daca te rogi la Dumnezeu sa-ti dea.

| L3xus200x a răspuns:

Pai exista si "patratele" false, se obtin cu ajutorul unui gratar cu 6 patrate pe care il strangi cu ajutorul unor cureluse de abdomen, si se formeaza patratele, dar care nu dureaza foarte mult, cateva ore, poate 1 zii. Asta este cea mai rapida metoda.