| 5SOS a întrebat:

Cum pot sa slabesc? Sunt slaba dar am putina burta si vreau sa scap de ea cat mai repede.Va rog dati-mi idei fac orice.Primiti funda+vot inteligent.Am nevoie deoarece vreau sa fiu cea mai slaba din clasa.Sunt frumoasa dar am nevoie de ceva care sa nu includa sport, deoarece nu am timp sunt prea incarcata la orar ca sa mai adaug sport.

4 răspunsuri:
| aly a răspuns:

Nu poti sa fi perfecta.

| Primo a răspuns:

Nu vei fi niciodata perfecta nimeni nu e perfecthappy

| Freedom_1119 a răspuns:

Fara sport, nu cred ca ai sa reushestisa nu ai burta deloc.insa ca sa arati bine este necesar(pe linga sport)sa duci un regim alimentar sanatos.Consuma :fructe,legume,cite o lingura de ulei de masline pe zi(nu e gustos,insa ajuta sa scapi de celulita si sa ai pielea fina)si... daca spui ca estifrumoasa, atunci nu te complexa, 1kg -2 in plus nu e o tragedie. Iubindu-te tu pe tine vei fi remarcata si de ceilalti! Bafta!

| madutZZa20 a răspuns:

Pai fara sport nu poti sa faci mai nimicsad cu o alimentatie sanatoasa si cateva exercitii in timpul liber, cateva abdomene, te ajuta sa scapi de burticabatting eyelashes