| VuvuzelaLove a întrebat:

(: am nevoie de ajutoru tau... deci in clasa la mine este un baiat care il plac si lui ii place de o alta fata dar eanuil place si am vorbit cu el pe messenger si mi-a spus la un moment dat daca vrea sa se conbine cu mine si i-am zis "da" dar dupa ce a intrat din nou l-am intrebat daca este adevarat si el nu isi mai aducea amine si l-am zapacit dupa aia l-am suparat la scoala si nu stiu ce sa mai fac ca sa ma placa... va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

In primul rand, nu fi cicalitoare!
Baietii nu suporta fetele insistentehappy
Arata-i indiferenta.il va deranja.si te va vrea mult mai apropate de el.happy