| mariacristina_2657 a întrebat:

Maine se implinesc 6 luni de cand sunt impreuna cu iubitul meu, si ma gandeam sa ii fac cadou o carte, un roman de dragoste, dar nu stiu ce sa cumpar. ma puteti ajuta?:-)

Răspuns Câştigător
| darkeyes a răspuns:

Culca-te cu mine- Joanna Briscoe

E plina de scene de erotismhappy
Dar mai bine i-ai lua si un breloc cu voi doi:X
sau o rama:X

7 răspunsuri:
| oareux a răspuns:

Twilight e cea mai buna carte de dragoste pe care am citit`o vreodata:X

| dedesh a răspuns:

Multi inainte!happy

Daca sti ca ii place sa citeasca e ok sa*i cumperi o carte, desi nu cred ca e cea mai buna idee sa fie de dragoste.baietii in general, nu*s asa romantici si sensibili cum ii vrem noibig grin(eu una am vazut mai rar asemenea specimene)ai putea sa*i iei un cd cu muzica.eu i*am luat un album pentru poze(ale noastrebig grin)

si poti, de ce nu?, sa*i cumperi o carte, dar cred ca ar fi bun un sf sau un roman politist.sau ai putea sa*l scoti la o plimbare romantica, intr*un loc mai deosebithappy

multa baftakiss

| dedesh a răspuns:

Cum a fost aniversarea? ai gasit cadoul ideal?happy

pupiki;*

| Moni. a răspuns:

Daca este genul de baiat care citeste, ar fi dragut sa ii cumperi un roman de dragoste. Daca nu, i-ai putea lua ceva simbolic(o rama cu voi doi, un certificat de casatoriebig grin), sau ceva ce stii ca isi doreste.
LA MULTI ANI! sper sa va petreceti o zi cat mai frumoasa

| Moni. a răspuns:

Sa petreceti*big grin

| DUTCH a răspuns:

Hmm laughing) nu mi-ar placea sa primesc o carte de dragoste.
adica e buna ideea, dar ceva reprezentativ ar fi un CD cu muzica ta preferata sau niste filme. d: sper sa ajute. si economisesti si 45 lei laughing) sper ca nu-si va dori la urmatoarele 6 luni luna noua, apoi eclipsa si ce alte chestii mai fac astia, zori de zi, ceva de genu laughing nu's eu mare fan twilight.

| AlndChocolate a răspuns:

Baietii nu prea citesc carti, sau ba da?
o bratara de argint cred ca i-ar placeabig grin
succes;*