| Morisys a întrebat:

am nevoie de pareri de la baiati cat si de la fete...cum ati descrie voi o "fata cuminte"?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Sau putem spune altfel... fidelă, la locul ei.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Care asculta cu sfintenie de mamica ei, dupa ora 18 isi petrece ziua in casa, seara la ora 22 este in pat, nu are cont pe facebook sau alte mijloacede "intoxicare" a mintii. Consider ca nu avea rost sa amintesc de interdictia dea avea un iubit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as spune dar ce mai conteaza, au disparut inaintea dinozaurilor