| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu nevoie de un sfat ce inseamna pentru voi baiati ca o fata este matura?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Vrea ceva serios relatie stabila, munceste si nu are de gand sa comita indifelitati cu alti barbati, iubeste si are planuri de viitor.

2 răspunsuri:
| Taduic a răspuns:

Depinde la ce te referi laughing.
1. Milf
2. Stapana pe situatie, gandire dezvoltata, stie cum sa se comporte cu cei din jur.

| EdyakaSmoke a răspuns:

Eu consider ca o fata matura este o fata care stie ce doreste si are anumite prioritati care le respecta pentru a avea un viitor stabil!