| alexa141 a întrebat:

Hey TPUhappy am nevoie de raspunsurile voastre.sunt cu un baiat de 2 ani.eu am 17 si el a implinit acum o luna 18...si atunci am incercat sa facem dragoste.cand a incercat sa ma penetreze m-a durut dar nu a curs sange, si m-a durut 2 zile incontinuu. Acum o saptamana a reusit sa o bage pe toata si nu am simtit nimic. Doar daca o baga adang de tot atunci ma durea putin. dar nu inteleg de ce nu a curs sange. Se poate sa am himenul elasctic? sa sa see fi rupt deja? sad va implor ajutati.ma crying

9 răspunsuri:
| HackMyWorld a răspuns:

Nu in toate cazurile curge sangehappy stai linistita. si daca ai himenul elastic si nu s`a rupt. cand vei da nastere unui copil, atunci se va rupehappy

| Brandusha16 a răspuns:

Da. Ai himenul elastic. Nici mie nu mi.a curs sange big grin. Bafta kiss

| Brandusha16 a răspuns:

Nu... Odata ce te-a penetrat, nu mai ai cum sa mai fii virgina.

| Brandusha16 a răspuns:

Cum a zis si @HackMyWorld himenul se rupe cand vei naste. Mie daca nu mi-a curs sange inseamna ca mai sunt virgina? Nu. Chiar daca nu mi-a curs sange, intretin relatii sexuale si nu am nicio durere. Asa poate o fii si la tine. Daca mai ai vreo nelamurire da-mi un mesaj pe privat. Te pup kiss

| alexa141 explică:

Dar a intrat cam 10 cm a doua oara.iar prima data abia varful.

| alexa141 explică:

Deci sunt sanse sa mai fiu virgina?

| alexa141 explică:

Pai.daca nu mi. rupt himenu ala? nu mai inteleg nimicsad

| FreddieMercury a răspuns:

Ori cum a spus B16, ori el e chinez, if you get what im saying...

| joe2hy a răspuns:

Nu la toata lumea e la fel stai linistita...de durut o sa mai doara un pic. daca esti lubrifiata cred ca scapi