| anypitufina a întrebat:

Am nevoie de un sfat... M-am indragostit de un baiat care din pacate are prietena. Ce pot face in situatia asta? El mi-a aratat de multe ori ca ma place, insa nu s-a schimbat nimic. Oare exista o sansa si pentru mine?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca o lasa pentru tine de ce nu te-ar lasa si pe tine pentru urmatoarea? Cel mai bine ia calea grea: renunta la idee si o sa gasesti pe cineva cu care sa incepi ceva curat. Furatul prietenului/prietenei? Nu se face. Tu cum te-ai simti in locul prietenei lui? E greu, dar e mare lucru sa fii om corect.

3 răspunsuri:
| Măduleţu a răspuns:

Exista multe şanse şi pentru tine laughing., dacă el chiar te iubeşte cu adevărat se va despărţii de fata aceea şi va veni la tine dacă nu, înseamnă ca a vrut ceva de la tine pe moment. Eu îţi urez baftă cu el! big grin

| darius_9829 a răspuns:

Depinde daca il satisfaci

| darius_9829 a răspuns:

Fi foarte batoasa cu el ca o sa-i placa