| Kimye12 a întrebat:

am o dilema.Sunt prietena cu un baiat de vara trecuta iar de curand am inceput sa vorbesc din nou cu el iar eu i-am spus ca nu il cunosc prea bine iar el mi-a raspuns ca daca vreau sa il cunosc o sa il cunosc cand sunt singura.Iar eu nu stiu ce sa cred.Help me!

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Nu,el s-a referit ca atunci cand o sa fii singura(sa nu fii in vreo relatie implicata) o sa-l poti cunoaste! Daca a spus chestia asta e clar ca baiatul te place macar putin si vrea sa va cunoasteti mai bine, poate chiar sa mergeti mai departe la o relatie! Iti multumesc ca m-ai ascultathappy! Funda?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In aceste conditii este bine sa crezi ceea ce te avantajeaza.

| Azµre a răspuns:

Nimic, e nesimțit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cum adică când eşti sângură, că nu-nţăleg?
Mi se pare cam dubioasă treaba sincer...

| Kimye12 explică (pentru anonim_4396):

Adica cand nu sunt cu nimeni.Intelegi?

| BlackOldSun a răspuns:

Ok poate din perspectiva directa s-o zic sa va cunoasteti mai intim dar...e cam vag mesajul tau

| Kimye12 explică (pentru BlackOldSun):

Stiu ca e cam vag dar nu am prea stiut cum s-o formulez si chiar mă intereseaza raspunsurile voastre!

| Kimye12 explică:

Eu cred ca vrea sa insemne ca nu voi fi cu nimeni acasa.Nu stiu!