| UnBaiat439 a întrebat:

am o intrebare. Acum doi ani cineva mi-a spus ca ma place o fata pe care si eu o placeam mult, dar din pacate nu puteam sa fiu cu ea deoarece aveam prietena care tinea la minesi nu voiam sa o dezamagesc( cu toate ca m-a dezamagit ea mai tarziu). Imi pare foarte rau ca nu m-am despartit de aceea si sa fiu cu cealalta. De atunci imi tot reprosez de ce nu am facut acest lucru si as vrea sa fiu cu acea fata. Acum, ne salutam, vorbim, radem. Credeti ca mai am sanse?
P.S.: atnci i-am zis acelei persoane care m-a intrebat daca vreau sa fiu cu acea persoana ca nu voi sta niciodata cu ea(fata de acre imi placea) ce puteam face? Daca eu aveam prietena. Acum ea e foarte frumoasa si nu stiu daca ar vrea sa fie cu mine crying(((((.

Inca ceva : cum pot invinge timiditatea si rusinea in prezenta acestei fete? Pur si simplu nu mai stiu ce sa spun in prezenta ei.
Multumesc anticipat! Si scuzati cei care v-ati plictisit citind atat.

1 răspuns:
| Georgyanad a răspuns:

Ar fii bine sa iti iei inima in dinti si sa te duci sa porti o discutie cu ea, sa ii spui ca iti pare rau pentru ce s-a intamplat in trecut si sa ii mai spui ca daca va incerca sa fie cu tine nu ii va parea rau. Sa nu iti fie teama ca ea e frumoasa si tu nu, nu uita : Frumusetea e trecatoare. sper ca ti-am fost de folos, sunt fata si stiu ce zic :*