| laurika890 a întrebat:

De aproximativ un an imi place de un baiat de la clasa alaturata.Imi puteti da cateva sugestii despre ce as putea vb cu el, sau cum sa ma observe mai bine? Eu as vrea sa se transforme in ceva mai mult.(am vb cu el pana acum de mai multe ori, insa chestii de genul,, cheam'o pe x sau ce ora ai".)

Multumesc muult! Cele mai bune raspunsuri primesc funda!

1 răspuns:
| me a răspuns:

Pai daca te bagi in seama cu el ar putea parea ca te dai la el, mai bine cand e prin preajma fa glume (tin de fiecare data)