| giugiulibila a întrebat:

Dragii mei am o problema si eu. Exista un baiat in viata mea care nu stiu m-a facut sa nu stiu ce se intampla.Am fost cu el acum ceva vreme si ne-am despartit deoarece nu ne puteam intalni. Dupa ce ne-am despartit sa impacat cu o fosta iubita de a lui din liceu acum s-au despartit dupa putin timp.Mentionez au vorbit 3 ani cand erau la liceu acum ca au terminat liceul nu se pot intalni sant distante mari. Faza e ca a doua seara de craciun m-am intalnit cu el am stat vreo 3 ore ...La un moment dat s-a facut liniste totala nimeni nu mai spunea nici unul nimic atunci neam sarutat...asa am simtit amandoi Dar a doua zi nu mi-a raspuns la telefon dupa a treia zi a spus ca are nevoie sa stea ceva timp singur fara o relatie. Acum in seara de revelion iarasi ne-am sarutat desi nu suntem impreuna. Nu stiu ce sa cred.voi ce spuneti ce trebuie sa fac.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă mai ai sentimente pentru el, vorbeşte-i.
Întreabă-l dacă mai ţine la tine, dacă mai vrea să vă acordaţi o şansă, dacă este pregătit.
Sărutul acela înseamnă ceva, fii sigură.
Fă pasul ăsta.Cel puţin vei ştii un lucru sigur.

Un an nou fericit şi multe împliniri!

| giugiulibila explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca inseamna ceva...se uita la mine aproape ca ii venea sa planga

4 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Poate simte ceva pentru tine dar o iubeste pe fosta prietena. Parerea mea este ca ti-a spus ca nu mai vrea relatie un timp fiinda este confuz, ca sa nu te raneasca. Ar trebui sa il lasi un timp in pace, si sa fiti doar amici. Dupa acest timp, incearca sa vorbiti fata in fata despre cele intamplate cu saruturile si spune-i ceea ce simti pentru el.

| Deliadelias a răspuns:

Pai ai grija ca nu cumva el sa o iubeasca, sa tina mult la fata aia cu care a fost 3 ani... Baietii in general sunt fustangiihee hee, plac mai multe fete deodata se intalnesc cu mai multe fete deodata si le declara la toate iubirea yawn " luna de pe cer " s.a. ( iti zic din propria experienta ) majoritatea sunt asa, dar sunt si mici exceptii :*...

| giugiulibila explică:

Mentionez ca am rezolvat problema cu intalnirile sh acum ne putem intalni