| MariaMaria2000 a întrebat:

De 4 -5 luni plac un baiat, am orbit cu el dar nu atat timp cat i-mi doream eu.Intr-o zi am vorbit cu el si incepusem a ne pupa :*... foarte mult si dintr-o data m-a intrebat cat la % il iubesc sau plac, eu i-am spus 99% si el a spus ca al ma...100%,dar la scoala nu prea ne salutam.El a vorbit cu fostul meu prieten, prietenul meu l-a intrebat daca ma place si el a spus ca sunt mica.Eu sunt mai mica decat el cu 1 an.Prietenul lui cel mai bun m-a intrebat daca vreau o combinatie cu un baiat din clasa de la el, eu am spus ca nu stiu ma mai gandesc.Baiatul acela era acela pe care il plac.La scoala prietena mea cea mai buna stie ca imi place de el si cand trece el pe langa mine ea i-mi spune ca s-a uitat la mine.

7 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

"am orbit cu el" - Te inteleg perfect. Stiu si eu ca dragostea e oarba.

| MrsSunshine a răspuns (pentru sabin89):

Mda,unde era maestrullaughing

| MrsSunshine a răspuns:

Marie,draga Marie mai bine ai invata putina gramatica si dupa poti sa umblii cu pupatul

| sabin89 a răspuns (pentru MrsSunshine):

Nici cu gramatica ta nu mi-e rusine. Scrii "umblii", in loc de "umbli".raised eyebrows

| eu6andrea a răspuns:

Scumpa noastra Marie, ne-ai facut un rezumat la ceea ce s-a intamplat joi la scoala? Intrebarea unde e? lasand asta de o parte eu zic sa te apuci cu dintii de cateva carti si sa lasi naiba prostiile

| Criinna123a a răspuns:

Și cu ce ai dori să te ajutăm? Care e întrebarea, dragă Maria? :-)

| Ionescu_Andrei_1994 a răspuns:

Esti inca mica. cel mai bine e sa ti minte ca iubirea apare dupa un timp. prima data este atractia sexuala