| yappi a întrebat:

Este un baiat cu care am fost care cu cateva zile in urma mi-a spus ca ii place ink de mine si i'am zis si eu ca mai tin la el dar nu dupa mult timp dupa ce am purtat discutia asta el a incepus sa urle in gura mare ca ii place de o fata cu un an mai mare si chestii din astea. A urmat weekendul in care nu am vb deloc si la inceputul saptamanii nu a mai spus nimic de fata respectiva. Astazi el a fugit de la o ora si acelasi lucru l-a facut si una dintre prietenele mele dar dupa finalul orei, in pauza a venit s-a pus in banca langa mine si a spus" doamne ce obosit sunt dupa ce am petrecut toata ora cu x(prietena mea)", s-a uitat la mine ca si cum astepta sa vada cum reactionez iar eu am inceput sa rad, cand a vazut reactia mea nu a mai spus nimic si s-a ridicat si a plecat. Ceea ce vreau eu sa stiu este ce scop a avut chestia asta, de ce vine sa imi spuna mie ca so simtit nu stiu cum avand in vedere ca era binenteles o inventie de'a lui pentru ca este genul care are muuulte fantezii in general in leg cu mine si din cand in cand o mai include si pe prietena mea. Totusi nu am prea inteles reactia lui si chiar ma inervat cu asta. Nu stiu ce sa mai fac ce sa mai cred despre el pentru ca nu prea cred ca stie ce vrea.Se muta de la o fata la alta fara sa se poata hotari pe care o vrea de fapt si asta urasc cel mai mult la el dar totusi tin la el multstraight face. Nu stiu credeti ca mai s'ar putea sa fim din nou impreuna?

Răspuns Câştigător
| AngoOra a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa termini cu el
probabil si el tine la tine, dar mai mult vrea sa te faca sa suferi, folosindu-se de prietena ta
gestul pe care la facut a fost un strigat disperat dupa atentie din partea ta... vrea sa te faca geloasa ca sa iti dai tu seama ca fara el nu poti trai si chestii deaste siropoasa(asta ar gandi fiecare baiat: ca fara el, fosta prietena nu ar putea trai)
deci baga-ti mintile in cap si nu mai baga in seama tot ce face el, pentru ca nu face altceva decat sa te raneasca
ori ii spui Bye bye de acum, ori mai tarziu iti va parea rau
nu il mai lasa sa te supere, ok?happy

2 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Puteti fi impreuna, dar dupa cum se comporta s-ar putea sa suferi mult daca vei fi din nou cu el asa ca alege daca ti se merita sa suferi pentru el sau nu happy