| AnneMarie_7701 a întrebat:

Hey TPU!sad Am o problemacryingDecii de cand am inceput sa fiu cu acel baiat am fost cea mai fericita imi placea felul lui de a saruta, de a spune "Te iubesc!" si vorbeam mai tot timpul pe mess... Dar, de o saptamana s-a schimbat cevastraight faceCand imi spune "Te iubesc!" parca nu mai este acelasi si atunci cand ma saruta este altfel.Inainte sa fiu cu el am fost cu un baiat dar, eu m-am despartiti de el fiindca il iubeam pe celalalt. Iar, acum s-a intors"fostul"si vrea sa fie cu mine. Iubitul meu a auzit de la o fata ca acel baiat vrea sa fie cu mine.Acesta cand a auzit a murit de ciuda!cryingVreau ca iubitul meu sa nu mai fie gelos pe "fostul" si eu chiar nu stiu ce sa facstraight faceDecii, ce ziceti sa >fac? Cum? Helpcrying

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Pai nu e chiar asa complicat, vb cu el, ii zici ca uita fotul vrea sa fie iar cu tine si tu nu ai acceptat fiindca tu il iubesti pe el(prietenul tau actual) si daca nu se arata mai interesat de tine, si daca nu iti demonstreaza ca te iubeste s-ar putea sa te razgandesti, daca te iubeste cu adevarat va face in asa fel incat sa nu te piarda, daca nu va face nimic inseamna ca e cu tine doar de mozol, adica doar de ochii lumi si sa nu se plictiseasca. Sper ca te-am ajutat! Funda? Plzzz

2 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Sa ii spui prietenului tau sa aiba inceredere in tine
Sau mai am o idee ar asta pare cam,, rupta din filme''
Deci fa in asa fel incat el sa te auda spunandu-le prierenelor tale ca tu pe el il iubesti si nu l-ai insela niciodatawinking

| Viviluka a răspuns:

Pai. S-o luam incet. Vorbeste cu prietenul tau si spune-i " simt ca te-ai schimbat.Nu mai e acelasi te iubesc pe care mi-l spuneai.Nu mai e acelasi sarut pe care mi-l dadeai.Intelege ca eu nu vreau sa ne despartim si eu nu il mai iubesc pe fostul meu pr ".
Apoi vorbeste si cu fostul tau prieten si spune-i " nu te supara dar imi faci de cearta cu prietenul meu. Intelege nu mai putem fi impreuna pentru ca eu il iubesc pe el "