| anonima20023007 a întrebat:

Am o problemă..imi place de un băiat din alta clasa si stie ca il plac, dar nu de la mine. In ultimul timp ne.am intalnit destul de des, dar se cand a aflat ca plac nu ma mai saluta si nu mai vorbim. Nu avem niciun subiect si nici motiv de discutie. Ce sa fac sa aflu macar daca ma place? Dau funda! Si nu avem nici prieteni comuni... sfaturi va rog!

Răspuns Câştigător
| PinkkRosee a răspuns:

IGNORA-L
Daca nu te place si nici nu te saluta,nu merita efortul sa te mai gandesti la el tongue Nu are rost, exista atatia baieti in lume, fiecare fata este deosebita in felul ei, iar daca el alege sa te ignore chiar daca e constient ca il placi, e un mare fraier laughing bafta :* capu sus și nu te descuraja

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Intreaba-l care este cauza de nu mai vorbeste cu tine.

| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Sincer, daca nu te mai saluta, nu cred ca te place...