| Andra55 a întrebat:

DEci am nevoie urgent de un raspuns.Imi place de un baiat, vorbim de 2 zile pe facebook.Suntem din aceeasi localitate prieteni comuni etc.Doar ca nu stiu cum sa ii dau de inteles ca il plac sa macar sa aflu daca ma place si el pe mine. Cel mai bun sfat funda.

2 răspunsuri:
| Blondayubeste a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ii spui ca spui k iti place pentru ca adevarul mereu conteaza ...fii sincera si spune-i ce simti! si eu am trc prin asa ceva i-am spus adevarul si m-a ajutat foarte mult crede-ma ca iti va fi mai bine... daca el nu vrea atunci mergi inainte cu fruntea sus

| AnDrEy5191 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il intrebi daca te place si de ce nu sa ii spui pe fata ca il placi si tu.Nu ar fi o idee proasta sa ii propui chiar sa va intalniti.