| Andra1403 a întrebat:

Am o problema. Imi place de un baiat pe care il stiu de 11 ani si sunt in class cu el si el stie ca il plac. Cum aflu daca ma place si el?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca el nu a manifestat interes fata de tine, atunci nu te mai intreba.

| Andra1403 explică (pentru neutrino):

El mai mereu ma pipaie sau imi mai spune ca ar vrea prima data sa o faca cu mine... Dar mai sunt si alte fete la care le-a mai zis asta

| neutrino a răspuns (pentru Andra1403):

Daca el este baiat bun, atunci se va tine de cuvant, tu vei fi prima, apoi vor urma celelalte fete.

| varcolaccc a răspuns:

Daca știe ca i-l placi si nu a reacționat, renunța... Sau ast puțin timp ca sa vezi daca isi face curaj sa iti zică si el ceva sau ramaneti doar amici.