| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Mie imi place foarte mult de un baiat, el este mai mare ca ine cu 2 ani si cred ca nu stie nici cum ma cheama. Ce e de facut ca sa ii dau de inteles ca il plac foarte mult si ca sa aflu daca si el ma place?

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Intra in gasca lui cumva, fa cunostinta cu el, fa-l sa se simta bine in preajma ta dar nu te prostii!
Daca atractia o sa fie de ambele parti, atunci te-ai ales cu un iubit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca trebuie sa ai spui an fata eu asta am facut te pup