| anonim_4396 a întrebat:

:* Am o problema; mie imi place de un tip pe care nu il cunosc,adica nu stiu cum il cheama sau cati ani are,dar pare de varsta mea si ma intalnesc in fiecare dimineata cu el cand merg la scoala in tren... Vreau sa ma bag cu el in seama si nu stiu cum, ma puteti ajuta va rog?
FUNDA!

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Poti incepe cu "buna, cum se faca ca avem cam acelasi drum si nu te cunosc?" bineinteles zambitoare, vesela.Iti va spune cum il cheama, apoi ii poti spune ce clasa esti tu, ce profesor iti preda prima ora s.a.m.d
O sa-ti vina pe moment!

| Cobra1994 a răspuns:

1-Fa-ti tupeu si spune-i "buna" si spune-i ca ti-ar face placere sa mergeti impreuna la scoala
2-Incearca sa cauti un prieten comun..si acela sa va faca cunostinta :p e cea mai buna varianta.ii si poate spune ca il placi :p Succes
Funda? big grin

| Levvis a răspuns:

Ii poti spune ca ai test prima ora si nu vrei sa mergi ai avut o noapte lunga si nu esti pregatita, apoi il inviti la o cafea, sigur va intelege el ca il placi, ii poti cere pe urma numarul de telefon, facebook-u si daca ai putin tupeu ii poti spune ca il placi si sa il iei de mana, apoi el te va saruta tongue