| Anonima2765 a întrebat:

Hey TPU. Am o problema, nu chiar grava.
Rog pe cei neserioși și cu chef de glume sa nu comenteze dacă sunt pe lângă subiect.
Am stat cu prietenul meu ieri în mașină, m-am urcat peste el(eram cu haine pe mine și el la fel) am început sa ne atingem prin pantaloni organele *****
După l-am masat ușor, după din ce în ce mai tare, mi-a zis sa ii bag mana și după a ejaculat
Azi i-am făcut oral si nu a ejaculat, nu prea părea excitat.
Menționez ca ieri purtam colanți și azi blugi...
Mi-a dat de înțeles ca nu a simțit plăcere, deoarece prin blugi nu se simte.
Oare e numa chestia asta?
De ce nu a simțit placere azi, când i-am făcut oral? Ca ieri nu i-am făcut nimic... Doar eram cu colanți și ma simțea mai bine.
După s-a comportat normal... M-a luat în brate, m-a sărutat.
Cum sa fac sa îl satisfac, sa își dea drumul de fiecare data?

4 răspunsuri:
| szmotovio a răspuns:

Nu exista o reteta.si nu trebuie sa pui presiune pe tine.
Lasati-va purtați de val și, mai ales arătați când sunteți excitati

| Violleta2022 a răspuns:

In masina nu veti fii niciodata relaxati sa puteti sa atingeti orgasmul si ejacularea, fiindca riscul sa va vada cineva sau sa va prinda Politia, este mare.
In orice caz, satisfactia ta unde este?
Tu-l masturbezi, ii faci oral, dar el ce-ti face tie?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să faceți cu organele potrivite, nu cu gura și îmbrăcați.

| ale121ale a răspuns:

Cati ani are prietenul tau, ca sa ti pot da o parere. A fost prima oara cand i ai favut oral, sau au existat si alte dati. Pentru un raspuns, detaliile astea ar fi mai relevante