| dragos27392 a întrebat:

Salut,acum o lună am fost acasă la prietenul meu sa ne uitam la film,la un moment dat mă atinge pe pantaloni in zona penisului și l-am atins și eu pe el și după mi-a făcut oral și m-am simțit foarte bine, eram foarte excitat și după acea am continuat să facem asta, am incercat și cu fete și nu mi s-a părut ceva foarte wow. Imi place și mă excită mai mult cu prietenul meu, eu cred că sunt gay și ma nelinisteste teribili asta, voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Adevarul este ca nu trebuie sa te simti nelinistit din aceasta cauza, ai o alta orientare sexuala, care este problema? Lumea intotdeauna va judeca de asta sa fi sigur dar tu trebuie sa faci ceea ce te face pe tine fericit, fara sa iti pese de ce zic altii.Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Atracția pentru peroane de același sex poate proveni din carențe frecvente de creștere( de exemplu mama își dorește pentru copil alt sex decât cel stabilit la concepție, copilul are o relație proastă sau inexistentă cu părintele de același sex și atunci rămâne o dorință psihologică profundă de a recupera aceea nevoie neîmplinită în copilărie care apoi se sexualizează, etc)Toți avem înclinație în diverse grade spre toate încălcările posibile ale conștiinței, de aceea în condiții de detenție, prizonierat procentul de relații homosexuale, lesbiene e mai mare decât în libertate. oricine, dacă vrea să fie deschis la idee, poate fi bisexual, homosexual, zoofil, dar conștiința ne avertizează prin vinovăție că e păcat și suntem mai fericiți dacă ascultăm de ea și renunțăm.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu ai gasit cel mai bun site unde sa te confesezi, in special pe unul cu romanii care au naturi dogmatico-extremiste in ale homofobiei.
Ce trebuie tu sa realizezi este ca oamenii astia sunt si in afara TPU, iar, in viata reala, etichetele sunt de multe ori imuabil permanente: schimba perspective radical.
De asta, daca planuiesti sa "te arati tuturor", este bine sa ai un "plan B" in cazul in care lumea nu te accepta, caz foarte probabil odata ce observi mentalitatea colectiva. Deci, astepti pana la 18 ani, cand stii ca nu mai esti dependent de parinti si ca iti poti incepe viata de adult.

| LPCTSTR a răspuns:

"acum 8 ore | Xpressurself a răspuns:
Chestia asta gay e ca si masturbatul. Ambele sunt o forma de lasitate in care cauti placerea imediata iar aceasta graba duce la ejaculare precoce, o disfunctionalitate foarte greu de corectat. E normal sa te simti nelinistit pentru ca esti pe drumul gresit."

Prietene, esti idiot? Nici macar n-ai habar ce cauzeaza ejacularea precoce sau polutiile nocturne, faci niste conexiuni cretine pana si pentru tine, ca te stiam pedofil/victima pedofiliei... deh, nu degeaba-i luai apararea ploadei de 17 ani ani, ai? Ai si tu plod si te doare... doar ca tu, probabil, l-ai facut mai devreme.
Nu mai raspunde daca subiectul te depaseste, pastreaza imbecilismul la cote cat mai mici, te rog.

| Xpressurself a răspuns:

Chestia asta gay e ca si masturbatul. Ambele sunt o forma de lasitate in care cauti placerea imediata iar aceasta graba duce la ejaculare precoce, o disfunctionalitate foarte greu de corectat. E normal sa te simti nelinistit pentru ca esti pe drumul gresit.

| Pantagruel a răspuns:

Nu e nimic rau in asta.

Sexul e doar sex.

| Theo1546 a răspuns:

Poate esti bisexual adica i-ti plac si fetele si baieti, tu trebuie sa te simti bine nu cei din jurul tau, daca te consideri fericit alaturi de un baiat e ok.

| dragos27392 explică:

Am văzut că mi ai dat o grămadă de mesaje, ai Facebook sau ceva?

| dragos27392 explică:

Nu cred că pot pune aici facebookul