| biancasuper a întrebat:

Am o problema si va rog ajutati-ma! Imi place de un baiat si nu stiu cum sa ii zic ca il plac,si sunt cam timida.big grin A si mai am o problema, prietena mea a fost iubita lui. sad Ce sa fac? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| DaianaBojin a răspuns:

Ce coincidenta, dar si eu sunt in aceeasi situatie ca si a ta.Pot doar sa-ti spun ca ai putea sa ii zambesti sa vada ca il interesezi si ai putea aduce diferite pretexte la discutie.Gandeste-te daca aveti lucruri in comun ca sa le puteti discuta.

6 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Pai eu zic ca nu conteaza asa mult ca a fost cu prietena ta. Poate intre ei nu au mers lucrurile si vor merge la voi. Incercarea moarte n'are :*. Daca iti va fi prietena adevarata te va intelege! Bafta :*!

| simonamaria a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa faci ceva.nu iese nimic bun din schimbul iubitilior intre prietene.

| Blu3Smyle a răspuns:

Pai daca deja sunteti prieteni mai zambestei fai cu ochiul invita-l la un film si din gluma in gluma spune-i cal iubesti si lasati prietena daca era iubita lui acum era o problema in rest doar sa nu fie o suparacioasa spune-i din gluma in gluma daca esti timida si daca zice ceva nepotrivit spui ca a fost o "gluma"sper ca te-am ajutat!

| DaianaBojin a răspuns:

Ce coincidenta, dar si eu sunt in aceeasi situatie ca si a ta, doar ca baiatul pe care il plac e rocker.Pot doar sa-ti spun ca ai putea sa ii zambesti sa vada ca il interesezi si ai putea aduce diferite pretexte la discutie.Gandeste-te daca aveti lucruri in comun ca sa le puteti discuta.

| DaianaBojin a răspuns:

Ce coincidenta, dar si eu sunt in aceeasi situatie ca si a ta, doar ca baiatul pe care il plac e rocker si cred ca e putin mai dificil.Pot doar sa-ti spun ca ai putea sa ii zambesti sa vada ca il interesezi si ai putea aduce diferite pretexte la discutie.Gandeste-te daca aveti lucruri in comun ca sa le puteti discuta.

| Claudia63 a răspuns:

Ii spui simplu ca il placi si el poate te place si va puneti impreuna ce e atat de greu