| aiaiaiaia a întrebat:

Am o problema. Mie imi place de un baiat de 15 ani (eu am 13 ani). Sunt o fata foarte timida si nu am curajul sa-i spun. Nici macar nu sintem prieteni, am vorbit doar de cateva ori si mai mult nu... Vreu sa incep o conversatie cu el, dar nu stiu cum. Va rog ajutati-ma! Cum as putea deveni prietena cu el? !

Răspuns Câştigător
| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Eu am 15 ani (fata) stiu cum e sa placi un baiat mai mare ca tine upa parerea mea e ok ddar sa spunem ca sunteti impreuna ok? Intrebare : fumeaza? daca fumeaza sigur e genul de baieti care le place sa isi bata joc de fete ( dupa parerea mea) adica numai pustani din astia cunosc acum ce naiba daca vad un om in toata firea ca fumeaza asta nu inseamna ca isi bate joc de nevastasa laughing asta e parerea mea cu generatia de baieti si fete din ziua de azi. Sper ca esti o fata cuminte dar cum ai spus ca esti timida inseamna ca esti cuminte. oricum ai grija ce baieti placi si in ce fel ii placi. Mult succes.

3 răspunsuri:
| ZORRA a răspuns:

Incepe cu like pe fb cu com lasa-i un mesaj sau jucativa pe net adv sau prov sau pool pe pedepse un joc nu conteaza dar pe pedepse si va da-ti pedepse si te gandesti la ce pedepse ii vei da

| doreal a răspuns:

Pai, mai fata in primul rand ar trebui sa inveti sa scrii corect, in al doilea rand la varsta asta sa ai iubit? Ce poti face tu cu un iubit? Rade lumea cand vede 2 copii ca se saruta si gandeste-te la parintii tai, daca va vede impreuna un cunoscut si va spune poate o sa le crape obrazul de rusine, ce faceti? La asta trebuie sa te gandesti inainte sa „fi cu el„.

| SugarChocolate a răspuns:

Pai vorbeste cu el! Pur si simplu..scriei un mesaj.