| kamitsu a întrebat:

Hey TPUhappy Am o problemahappy sunt cu prietenul meu de un an si ceva si simt ca el nu ma mai iubeste asa cum o faceahappy nu imi acorda importanta iar cand dormim amandoi si nu facem dragoste imi reprseaza ca dorm in loc sa ma culc cu elhappy iar cand nu suntem amandoi se enerveaza pe mine tipahappy si nu stiu ce sa mai fachappy Nu ma pot despartii de el pentru ca il iubesc enormsad dar simt ca el nu o mai facehappy sau macar nu asa cum imi zicehappy dau fundaaaaa! Este foarte important pentru mine! va rog seriozitatehappy

Răspuns Câştigător
| sebysebyca a răspuns:

Pai probabil s-a cam plictisit de tine. e timpul sa-si caute alta, nu crezi? masinile si femeile trebuie schimbate pana nu se uzeaza de tot.

| kamitsu explică (pentru sebysebyca):

Cam dureros raspunsulsad

| Vrajitor a răspuns (pentru kamitsu):

Aceasta este realitate eu am patit-o invers. sun genu mai familist convins si totusi ea s-a plictisit de mine, fara sa intervina monotonia... 4 ani am avut happy dar degeaba, iar acum orice fata vad nu vrea decat sex, iesiri in oras si cam atat.
Si da sunt persoane care nu aprecieaza cat iubesti ci pur si simplu se plictisesc

| sebysebyca a răspuns (pentru kamitsu):

Eu am incercat sa-ti expun realitatea. daca e dureros sau nu, vei vedea pe parcurs.macar sa nu am dreptate si sa-ti fie bine tie.bafta!

| kamitsu explică (pentru Vrajitor):

sad

| Vrajitor a răspuns (pentru kamitsu):

Bai termina. nu fii trista si treci peste, iesi in oras cu fetele, iesi pe Plaja undeva :*:*

| kamitsu explică (pentru Vrajitor):

:*

| Vrajitor a răspuns (pentru kamitsu):

Ce nu te omoara te face mai puternic >big grin

22 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Buna kamitsu! Si eu cred ca s-a cam plictisit de tine, trebuie sa lamuresti problemele cu el. El stie ce gandeste, sa aiba curajul sa-ti spuna ce simte! Spune-i sincer..de ce nu-ti mai accorda atentie ..si ce probleme mai ai legate te relatia ta cu el! Doar prin comunicare ajungeti la rezolvarewinking

| kamitsu explică (pentru lolly):

Asta fac acumhappy El imi spune ca ma iubeste si ca odta ce a ales sa fie cu mine nu ma lasa happy pentru ca nu ar putea sa o ia de la inceput cu altelehappy

| Vrajitor a răspuns (pentru kamitsu):

So. intervine obisnuita si te tine ca pe "ceva" doar findca el nu stie sa cucereasca o alta fata? aaa da se aplica faza aia. "moare? moare da-o dracul nu o las " adica atata timp cat are pe ce pune capu, nu il mai int nimic

| pίTίк a răspuns:

Dc nu faci dragoste cu el de cate ori vrea el? in fiecare zi..de cateva ori pe zi...sau ia tu initiativa, arata-i ca vrei sa faci dragoste cu el cand nu se asteapta....asa nu ti-ar mai reprosa nimic.
Poate petreceti prea mult timp impreuna si ati intrat in rutina de asta nu prea te mai baga in seama si tipa la tine, poate se simte sufocat...
eu am trecut prin asta, am o rel de doar 6 luni si pana acum o luna stateam la el de vineri pana luni si nu prea ma baga in seama...statea mai mult la calculator decat q mn...isi facea de lucru si banuiesc ca explicatia era k pur si simplu sunt langa el si probabil credea k nu mai e nevoie sa ne mai imbratisam, sa ne sarutam din cand in cand sau sa-mi arate k insemn ceva pentru el, se purta de parca am fi fost casatoriti de cativa ani si deja lucrurile astea nu mai aveau valoare, ne certam zilnic pe chestiile astea, pana cand am zis GATA.Prima data i-am cerut sa ne despartim si nu a acceptat. a spus ca se schimba dar nu a facut-o..si apoi am inceput sa-l ignor sa gasesc scuze ca sa nu mai stau la el atat de mult., si usor a inceput sa simta exact ce simteam eu..se simtea dat la o parte, simtea ca ma pierde, iar acum se roaga de mine sa stau la el mult mai mult k inainte, ma rasfata, ma saruta toata ziua, ma ia cu el oriunde se duce ..se poarta mult mai frum decat ma asteptam.eu zic k asa mi-a dovedit k intr-adevar ma iubeste si face tot ce poate ca sa ma faca fericita si sa ma pastreze langa el.incearca si tu tot ce poti din ce ti-am spus eu..si daca nu rezolvi nimic inseamna k nu te mai iubeste sau nu te merita:*:*:*
Bafta si sa fi iubita:*
astept vesti de la tine, oricand vrei sa vb sunt aici. te pup:*

| kamitsu explică (pentru pίTίк):

Eu m`am mai despartit de elhappy si am fost indif chiar mi-am facut prietenhappy ca el sa se schimbe! m`am intors la el de n orihappy si tot timpul s`a ajuns l certahappy eu chiar nu vr sa ma desp de elhappy il iubescsad si nu as putea fara elhappy si dragoste fac cu el d fiecare data cand doarme la mine doar saptamana trecuta nu am facut si ink de doua ori ca era beat dar in rest tot timpullove struck si ultima dta adica saptamana trecutahappy am fost extrem de obosita si nu am putut sa ma mai culc cu el tinand cand ca a doua zi trebuia sa fiu la scoalahappy iar el se pare ca nu a intseleshappy este ciudat ca nu stiu ce sa fachappy mersi:* t puup:* si u sa fii iubitaa:* mult mult mult

| whiteviper98 a răspuns:

Tu, o fata atat de frumoasa (daca esti cea de la avatar) si suferi atat pentru un baiat? Inteleg ca il iubesti dar mai sunt baieti. Capish? xD

| kathyangel a răspuns:

Pai asta nu e de bine. El crede ca esti robot sau ce ca ai chef mereu de sex. Un barbat care te iubeste face dragoste cu tine, cat trebuie nu mereu.Si cand nu sunteti aman2 tipa la tine, nu e de loc fumos, cred ca inainte nu facea asa. Te cred ca il iubesti, noi femeile cand iubim ne lasam si ranite de ei si asa mai departe pentru ca ii iubim! Vezi ce se mai inaimpla, apoi vb cu el deschis! Poate rezolvati problema. Dar daca nu te mai iubeste nu are rost sa stai si sa suferi, sunt si alti barbati pe lume care tear pretui si nu tear face sa suferi.Gandeste si cu mintea si cu inima.Cu siguranta sunt si bune si rele, pe care nu leai scris pentru ca sunt prea multe, dar din ce ai scris mai sus, cam asta reiese ca s-a plictisit de tine. Sper sa alegi o cale buna si sa fii fericita.Succes :* love struck >big grin

| kamitsu explică (pentru kathyangel):

Eu nu mai intseleg nimiccrying

| kathyangel a răspuns (pentru kamitsu):

Ce nu intelegi?

| Vrajitor a răspuns (pentru kathyangel):

Ii este greu sa faca un pas... o doare simte ca pierde ceva din ea.

| kathyangel a răspuns (pentru Vrajitor):

Stiu, dar trebuie sa fie puternica.Si cum i-ai zis si tu.Asa trebuie sa faca! big grin

| Vrajitor a răspuns (pentru kathyangel):

Nu va putea trece peste daca nu are pe cineva alaturi, macar o prietena ceva, eu as ajuta-o dar nu pot decat cu sfaturi, o asemenea decizie este greu de luat si mult de suferit dar mai bine acum decat mai tarziu...
happy

| kamitsu explică (pentru Vrajitor):

Nu am luat niciò decizie

| kathyangel a răspuns (pentru kamitsu):

Pai nu poti lua decizia asa peste noapte, iti trebuie mult sa te gandesti si sa analizezi toate! Succes.

| ElDictator a răspuns:

Din cate ai descris tu aici, eu cred ca el sta cu tine mai mult pentru sex