| danutztarecinci a întrebat:

Am o problemasad. Vreau sa cuceresc o fata care are mofturi ce sa fac? Mie tot mai dor de ea din minut in minut

2 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

De ce va bateti capul cu una mofturoasa?! Nu va inteleg.
De ce iti bati capul cu ea, fiind mofturoasa? Pe una ca asta o va pune la respect doar unul puternic si cu un caracter de baiat "rau", cum le place in ziua de azi pustoaicelor astora, respectiv "fetitele lui tati". Dragule, cautati o fata simpla, naturala care sa nu ceara mai mult decat poti oferi, care sa te aprecieze pentru ceea ce esti. De ce mofturi?! Cand alta s-ar bucura cu putin pe care l-ai putea oferi. si dupa intrebarea ta, in care tu zici ca stai dupa una cu mofturi si nu stii ce sa-i mai faci ca sa fie a ta, imi dau seama ca poti sa oferi multe, de care o fata mai simpla dar insa care are capul pe umeri, ar aprecia tot ce vine de la tine! Las-o pe cealalta, nu esti pentru ea.

| NotToday a răspuns:

Mofturile lasa`le pentru altii, tu o sa-ti gasesti ceva mai bun. Ar fi doar o pierdere de timp, chiar nu merita sa te schimbi pentru o persoana...