| gym001 a întrebat:

deci am o colega la scoala pe care imi place de ea.La inceput nu prea vorbeam cu ea dar de cand am aflat ca are pe CINEVA am inceput sa devin foarte gelos si sa simt un fel de sentiment ciudat, infine dar pe o parte este bine pentru ca ma baga mai des in seama si rade la glumele mele si chiesti...dar eu nu stiu ce sa fac pentru ca mor de ciuda cand ii vad impreuna! Ba chiar de la un timp am inceput sa ma tai cu lama (ridicol)...vA ROG DATIM UN SFAT CEVA!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In cazul tau nu este vorba de gelozie ci de prostie.

| Zabbyel a răspuns:

happy nu-ti irosi venele(sangele)pentru ea...
NU SE MERITA.in loc sa mi te tai mai bine bagati ideea si scoateti-o din minte/ganduri.