| ceteholbeziba a întrebat:

Am revenit cu o noua intrebare! Stiti ca v-am spus situatia mea acum doua trei saptamani...iar pentru cei ce poate nu stiu, in mare e faza ca am facut sex neprotejat cu iubitul meu pentru prima oara, eu fiind virgina si imi era teama ca voi ramane insarcinata (adica inca imi este), dar m-am mai linistit putin dupa ce am facut testul de sarcina si a iesit negativ. Voi ce spuneti? Ar mai trebui inca unul? Pentru ca nu sunt 100% sigura......astept pareri! Va multumesc kiss!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata dar daca tu vrei mai fa un test

| lol1234 a răspuns:

Eu zic ca sa nu-l mai faci, dar dupa cat timp de la actul sexual ai fact testul? a ejaculat in tine?

| Stefan_Cameluta_1998 a răspuns:

Ca sa fi sigura mai fa-ti unul sa nu ai suprize

| marcelyynoo a răspuns:

M-ai fa-ti vreo 2 sa fii sigura