| AnneSweet a întrebat:

Sall am sieu o prietena care a facut de 2 ori testul de sarcina prima data i-a iesit pozitiv a doua oara negativ e insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Maya_deci_1993 a răspuns:

Unele teste nu sunt chiar bune si dau cu eroare. cel mai bine este sa faca un control. ca sa stie sigur.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

80% da.

| Amelya02 a răspuns:

Sa mai faca inca doua!
Sau sa mearga la medic.

| christinebubu a răspuns:

Spune-i sa fie mai atenta la instructiuni. Testul se face cu prima urina de dimineata pentru o eficienta mai mare.Si daca i-a intarziat ciclul cel putin 7 zile.:*

| DorelSudoru a răspuns:

A treia oara e cu noroc, cred ca intelegi ce vreau sa zic

| LineGuide a răspuns:

O intrebare pusa la misto...

| AnneSweet explică:

Ok.......ciudat

| cristinammm a răspuns:

E posibil sa nu fi respectat modul corect de folosire...cine stie..sa nu fi fost murdar vasul in care a colecata urina..sau altele...sa mai faca unul si o sa ii iasa, dar trebuie facut dupa ce observa intarzierea ciclului menstrual. cel putin dupa 3 saptamani de la actul sexual cu pricina..bafta:-ss