| anonim_4396 a întrebat:

Am sa va spun o mica povestioara si la sfarsit intrebarea!
De cate ori acest baiat vine pe la matusa sa,vine si ma cheama la joaca,mai demult mi-a spus ca ma place,ma gadila, face tot felul de tampenii ca eu sa rad, se uita-n ochii mei adanc si se comporta mai frumos cu mine fata de alte persoane.Voi ce credeti? Ma place? Si cum pot sa-mi dau seama? Daca`i fac cateva complimente e bine?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai mai mult la gadilat, eventual fa-i si tu la fel. Succes garantat.

| VampireBlood a răspuns (pentru neutrino):

Am incercat sa-l gadil, dar nu merge..nu simte nimic(zice el), dar nici pe expresia fetei nu am vazut ca rade!

| VampireBlood a răspuns:

Da, il plac!

| OliviaLove a răspuns:

Te place happy Intrebarea e: tu il placi?

| ChocolateHeart a răspuns:

Da sigur te place! Incearca nu ai de pierdut:*intreba-l daca te place si vei aflahappy

| PikaPikachu a răspuns:

Daca e asa cum spui tu, sigur te place. Ai putea sa ii faci si tu cateva complimente...si poate sa incerci ceva, dar doar daca si tu simti ceva pentru el, ca daca o faci doar din politete si ca sa nu ii ranesti sentimentele, dupa aia chiar ca l-ai rani... Dar, doar de curiozitate, cati ani ai tu si cati are el?

| SoniaMihaela a răspuns:

Da,te place.ti-ai dat seama deja happy daca iti acorda atentie inseamna ca nu ii esti indiferenta. si eu zic ca prima data sa-l lasi pe el sa-ti faca un compliment, apoi sa adaugi si tuwinking sau daca vrei sa spargi gheata, de ce nu? poti incerca cu ceva de genu:"ce zambet frumos ai"..vezi cum reactioneaza happy succes