| ஐஐ a întrebat:

Cum sa va zic ...imi place foarte mult de un baiat doar ca el nu cred ca are aceleasi sentimente pentru mine. La inceput se comporta foarte frumos cu mine mult mai diferit de alte persoane. a fost o data de mai demult o intrebare adresata lui de carte un coleg si era cam asa: auzi tie iti place de Denisa? (Asa ma numesc ). si a spus care-i problema la inceput am crezut ca poate si el ma place asa putin acolo nu foarte mult dar totusi pe atunci stateam cu el in banca radeam de orice era frumos dar acum diriginta ne-a mutat si stau cu altcineva in banca si nu inteleg de ce nu mai vorbeste cu mine nici macar nu se uita la mine eu doar daca mai este sa ii spun buna sau caut tot felul de scuze numai sa intru in vorba cu el dar "degeaba" crying
va rog sa nu spuneti sa ii spun acum daca ma place deoarece nu prea am mai fost cu cineva pana acum (nu cu multe persoane) si niciodata nu m-am dus eu la el ci el la mine si imi e rusine adica sunt putin mai rusinoasa sad Intrebarea mea pentru voi este asa:
Cum sa fac macar sa il fac sa il intereseze mai mult persoana mea sau orice o parere va rog crying Mai ales ca acum vine vacanta nu stiu ce sa fac cum o sa-l mai vad.

3 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Incearca sa te faci ca nu-l bagi in seama, dar intotdeauna sa-i bagi foarte mult in seama pe cei din jurul sau iar pe el sa-l ignori complet!
Reteta asta merge la sigur!

| sophie12helen a răspuns:

Incearca sa il faci gelos, sau stai mai mult pe langa elwinking

| dianacuza a răspuns:

Incearca sa gasiti lucruri in comun, materii preferate, profi preferati etc. sau daca nu merge tachineaza-l, fa-l gelos.