| Paul6969 a întrebat:

am si eu niste intrebari legate de viata sexuala etc. xD
1. Conteaza marimea penisului? In sensul ca ar trebui sa am o lungime aproximativa? Adica cam cat ar trebui sa am la 14 ani? Eu am 14-15 cm. ( Dupa cate am inteles conteaza mai mult grosimea decat lungimea, cred... asa am auzit xD)
2. Vreo problema daca am diferite fantezii cu diferite persoane? Adica ma refer de la colege pana la verisoara mea de 24 de ani, deoarece pentru mine arata preaaa bine =).
3. As putea achizitiona la varsta asta de undeva o revista PlayBoy? Pentru ca m-am cam plictisit sa ma uit la filme porno si sunt extrem de curios cum arata una, in sensul de cum sunt prezentate fetele sa vad cateva atat =) ( pe net nu gasesc nimic din pacate )
3.(asta m-a intrebat un coleg, aparent asta vrea sa isi cumpere) A intrebat daca curierul stie produsele pe care le aduce oamenilor, deoarece vrea sa isi cumpere un PussyToy de pe Amazon sau undeva xD. Si sa nu isi puna intrebari curierul ca de ce cumpara la varsta asta asa ceva si sa se trezeasca ca nu primeste produsul.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. Ce te intereseaza marimea la 14 ani? Ca doar tot la pipi o folosesti fie ca are 5cm fie ca are 20.

2. Toti adolescentii plini de hormoni au fantezii

3. E plin netul de porno si tu vrei playboy unde femeile nici nu mai sunt dezbracate?

4. Sa vezi ce misto o sa fie cand iti vine comanda la posta si trebuie sa faci vama pentru ea... ca na amazon. Daca iei de la un sexshop din Romania sunt destul de discreti si curierul chiar nu da doi bani pe ce cumperi tu. PS. Buna asta cu a intrebat un "prieten"

| Paul6969 explică (pentru suntserios):

Ma jur pe tot ce am mai scump din casa mea si din viata mea ca nu vreau sa imi cumpar asa ceva. Mai bine ma mastrubez cat vreau pana cand fac sex calumea ca toti oamenii =) mai ales ca daca mi-as dori sa achizitionez asa ceva, nu as avea unde sa-l ascund xD

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Femeile spun ca marimea nu ar conta, e ok daca ai diferite fantezii, ar trenbui sa ai 18 ani ca sa poti achzitiona reviste playboy.

| TitoJacksana a răspuns:

Păi scrii playboy ediția din ce an vrei și adaugi pdf (Eu iti recomand sa te uiti la Carmen Electra și Pamela Anderson, alea sunt bunaciuni maxime)

| Theodor6x9x6 a răspuns:

1. Conteaza culoarea pielii, pentru ca fetele cand te injura te injura de rasa ma-tii, nu de marimea penisului.
2.Nu are nimic, multora ne place in anus.
3. De ce penisul meu sunt 2 de 3?
Prietene PussyToy este doar pentru copiii terminati grav, esti distrus rau daca vrei asta... eu m-as slobozi in cristelnita.
BREB

| ValiPatrascu800 a răspuns:

1Nu conteaza ce marime ai. 2 Nu conteaza daca ai fantezii cu fetele din clasa ta eu am cateodata fantezii si cu profe deci nu conteaza 3 Cauta pe google revista aia cai la fel