| Paul6969 a întrebat:

Am si eu niste intrebari ( am 14 ani si sunt baiat). 1. O marime a penisului la varsta asta? Am aproximativ 14-15 cm.
2. Am fantezii cu verisoara mea de 24 de ani si nu stiu daca este un lucru rau sau nu.
3. Cum pot sa imi imaginez mai mult/bine/clar aceste fantezi xD. Adica eu mai reusesc sa imi imaginez cum fac sex practic, dar nu incat sa imi imaginez clar, cum scoate sunetele de la orgasm, cum face fețele acelea de la orgasm si practic si cum fac actiunea( nu intru in detalii) si tot asa =)
4. Vreo problema sa imi doresc sa fac sex?
5. (Chiar nu stiu de ce intreb asta, e mai mult la caterinca) metode de masturbare? Adica in afara de stat in pat si pur si simplu vizionarea filmelor porno.
6. Pot obtine la varsta asta de undeva reviste PlayBoy, sau orice legat de sex? Sunt doar curios ca m-am plictisit ca nu mai gasesc nimic calitativ pe P...Hub

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

! 10 cm la varsta asta, 2 Nu e normal cu verisoara ta, 3 -, 4 Nu e nicio problema. 5 Gandeste-te la o fata, alta in afara de verisoara ta, sau alte rude. 6 Nu poti obtine ca nu ai varsta de 18 ani.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

1. Masoara penisul cu rigla pe deasupra lui, nu dedesubt, nu de la gaura fundului, ca sa aflii corect cat cm are.
In plus, nu lungimea este cea care poate satisface o femeie, ci grosimea lui.
2. Fanteziile sexuale sunt normale la varsta asta, dar raman pe veci in stadiu de fantezie. Relatiile cu verisoarele, sunt total deplasate.
3. Nu-i nevoeis a-ti imagienzi mai mult, ca deja este destul cat ti-ai imaginat pana acum.
4. Nu-i nici o problema daca ai erectie, ca te poti masturba si usura. Sexul la varsta asta nu este indicat si nici sanatos, pentru ca esti mult prea mic pentru a putea face asa ceva.
5. Metode de masturbare: cu mana draepta sau stanga, daca cealalta a obosit.
6. Reviste playboy gasesti online de cumparat, pe amazon, sau alte site-uri.

| LPCTSTR a răspuns:

Citeste o carte, e mai folositoare decat masturbatul.

| alexandruanghel a răspuns:

1. Relativ ok.
2. In nici un caz
3.Practici sex-ul
4.Nu
5.O intrebare f.ciudata
6.Nu ai 18 ani, deci nu

| bagameashpoooooola a răspuns:

Bagation cur frae=re