| Bubulinoka a întrebat:

am si eu o "dilema".

Sunt cu un tip de cateva zile si eu nu ma simt prea bine in preajma lui adica incep sa ma simt tot mai putin atrasa de el in schimb el tine la mine si nu stiu cum pot sa-i spun ca nu vreau sa mai stau cu elstraight face Niste "propuneri"
Dau Funda :X

4 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

X, vreau sa iti zic ca am realizat ca nu sunt atrasa de tine asa cum credeam, asa ca vreau sa ne despartim ( sau metoda mai usoara si penala, ii zici ca vrei sa ramaneti amici).

| Bubulinoka explică (pentru Gstefan):

Tocmai acum, am terminat de scris "un roman" laughing) adica ceva de genu

| neutrino a răspuns:

Ar fi o prostie din partea ta daca ai continua. Vorbeste cu baiatul, explic-i elegant dar ferm ca relatia nu poate continua asa si daca baiatul are putin cap, va intelege.

| Vix999 a răspuns:

Simplu : mi-am dat seama ca nu simt pentru tine ce credeam la inceput ca simt. Easy! Next question?