| Bbyblue16 a întrebat:

:* Am si eu o intrebare, iubitul meu a plecat in strainatate timp de 6 luni crying, suntem impreuna de 2 ani si 2 luni, ne iubim fff mult :X. Credeti ca o sa ma uite in astea 6 luni? :-s sad

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Iubita mea, gandeste-te la cele mai frumoasa clipe petrecute impreuna, daca ti-a gresti a venit inapoi la tine si ti-a cerut sa il ierti? chiar daca nu era asa de grav, a luptat pentru tine? daca da atunci nu o sa uite de tine, si nici nu o sa te insele, pentru ca nu o sa poata sa isi ia gandul de la acele clipe minunate, chiar nu va putea uita de tine, pentru ca te iubeste!

| Bbyblue16 explică (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

Multumesc mult :*, nu stii cat ma linisteste raspunsul tau :X

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Depinde numai de el. Daca te iubeste cu adevarat, nu te va uita. Nu conteaza cati Km va despart, cand este vorba de dragoste adevarata, nimic nu il poate face sa te uite. Incearca sa ti legatura cu el si sa vorbesti cat de des poti. :*

| LuSsYy a răspuns:

Eu cu prietenul meu sintem impreuna de 4 ani si ne vedem doar vara restul timpului el sta in Irlanda si daca sincer ne iubim la fel de mult ca in prima zi, asa ca daca e dragoste adevarata totul va fi ok si nimic n-o sa va desparta.