| Kitty999 a întrebat:

am o intrebare daca prietenul meu a ejaculat nu in mine dar sa murdarit pe mina si m-a atins pe mine la vagin, nu a introdus nici penisul nici degetul inauntru pur simplu in afara vaginului, as putea ramine insarcinata? fundaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| cristina45crisss a răspuns:

Daca nu a ajuns sperma in vagin nu ai cum sa fi insarcinata

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu a introdus degetul inauntru.....nu ai cum sa ramai

| onasis1961 a răspuns:

DA! fiindca lichidul care lubrefiaza penisul si care secreta pe toata perioada actului sexual conţine spermatozoizi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ati facut sex sunt sanse de a ramane insarcinat chiar daca nu a ejaculat in tine deoarece penisul elimina sperma in timpul actului sexual

| Elly7890 a răspuns:

Dar draga de ce nu iei pastile si totul e rezolvat chit ca ajunge sperma in vagin ori nu? un control la medic si it prescrie anticonceptionale si iti explica ce ai nevoie is ce trebuie sa faci!

| adyi370 a răspuns:

Poate nu chiar dar sa mergi sa iei aaaa aparat de alcesa sa vezi daca ie negati sau pozitiv si acolo vezi

| Jacck a răspuns:

Ce m-as bucura sa fi insarcinata!
daca iti trebuie de la varsta asta....bre..ne mai miram ca se intampla ce se intampla in ziua de azi,violuri, bebelusi abandonati si chiar si crime, pentru ca atunci cand se produce un viol si ea nu vrea, jap una in cap, si poc din greseala a murit.

| Kitty999 explică (pentru Jacck):

Esti atit de prost

| M1rIfiC a răspuns:

Nu...

| FcDinamoBuc a răspuns:

Nu ai cum sa ramai, in aceasta situatie happy! Stai calma totul e ok happy...