| Charleene a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat, vorbim des pe facebook si avem destule lucruri in comun. Dar eu chiar il iubesc si as vrea sa fim impreuna dar zice ca nu is genul lui. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Nu trebuie sa renunti niciodata, deci sunt fete urite urite care se intilnesc cu baieti wow...si faza e ca fiecare baiat vede chiar si cea mai urita fata, printesa lui, daca o place el o va vedea asa cum el vrea sa o vada, nu renunta fii tare.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ti-a zis ca nu esti genul lui inseamna ca nu ai nicio sansa si ar trebui sa renunti[nu o zic din rautate]

| Tovarăşiemăligă a răspuns (pentru mona):

Nu trebuie sa renunti niciodata, deci sunt fete urite urite care se intilnesc cu baieti wow...si faza e ca fiecare baiat vede chiar si cea mai urita fata, printesa lui, daca o place el o va vedea asa cum el vrea sa o vada, nu renunta fii tare.

| sweetgirl_3609 a răspuns:

Incearca sa nu-i mai atragi nici o atentie.De regula ajuta, intelege ce a pierdut! Bafta!

| 17Constantin a răspuns:

Daca ti-a spus ca nu esti genul lui, asa crede el si n-o sa poti schimba asta, incearca sa-i arati ce pierde poate va intelege. bafta!

| Charleene explică:

Merci sweetgirl_3609